O nas

ELPLC jest jednym z wiodących producentów specjalistycznych rozwiązań do automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych dla przemysłu samochodowego. W oparciu o własny know-how firma dostarcza zaawansowane rozwiązania do wiodących globalnych podmiotów produkujących komponenty (Tier 1) dla producentów samochodów (OEM). 

Rozwiązania tworzone przez naszych światowej klasy projektantów, inżynierów i programistów automatyzują linie montażowe i technologiczne w fabrykach na wszystkich kluczowych rynkach branży automotive, w tym USA, Meksyku, Chinach czy państw regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

FUTURE AWAITS

Naszym zadaniem jest przewidywanie przyszłych potrzeb klientów w zakresie technologii automatyzujących kluczowe procesy produkcyjne. Posiadamy unikalne doświadczenie w realizacji prototypów w segmencie automotive oraz własną prototypownię opartą o nowoczesny park maszynowy. To właśnie autorskie i ciągle udoskonalane systemy robotyzujące produkcję wprowadziły ELPLC do światowej ligi globalnych dostawców technologii. Kreowanie najnowocześniejszych rozwiązań nie byłoby możliwe bez intensywnych badań, interdyscyplinarnych zespołów ELPLC oraz bez wspólnej pracy z naszymi klientami i partnerami.

Jesteśmy technologicznym pionierem w projektowaniu zaawansowanych i precyzyjnych rozwiązań. Jako pierwsi na świecie opracowaliśmy elektryczny tester amortyzatora CTS oparty o elektromagnetyczne silniki liniowe typu iron-core. Jesteśmy również globalnym dostawcą autorskiego rozwiązania w zakresie produkcji systemów kontrolnych i pomiarowych opartych na systemie wizyjnym, służących do kontroli szczelności skraplaczy, stosowanych w samochodowej klimatyzacji.

INDUSTRY 4.0

Industry 4.0 - czwarta rewolucja przemysłowa zmieniająca świat przemysłu to już nie tylko nadchodzący megatrend. Industry 4.0 polega na unifikacji świata maszyn, wirtualnego świata internetu i technologii informacyjnej. Przykładem podejścia Industry 4.0 jest opracowany przez ELPLC, wdrażany w maszynach, inteligentny system śledzenia, monitoringu i automatycznej diagnostyki stanu maszyny i procesu w czasie rzeczywistym.

MATERIAŁY DO POBRANIA

Logotyp ELPLC S.A.,

Ogólne Warunki Wykonywania i Dostarczania Urządzeń oraz Spełniania Innych Świadczeń

ELPLC laureatem prestiżowej nagrody - Diament Forbesa 2018

ELPLC laureatem prestiżowej nagrody - Diament Forbesa 2018

Jesteśmy dumni, że ELPLC otrzymała kolejny Diament Forbesa. To już nasz piąta nagroda przyznawana przez prestiżowy miesięcznik Forbes. Diament otrzymaliśmy również w 2014, 2015, 2016 oraz 2017 roku. 

Diamenty Forbesa to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Wyniki rankingu Diamenty Forbesa 2018 zostały opracowane w redakcji Forbes na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się między innymi wyniki finansowe, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.

System zarządzania jakością ISO 9001:2015

System zarządzania jakością ISO 9001:2015

ELPLC wdrożyło i stosuje system zarządzania jakością w zakresie „Projektowanie, programowanie i wykonywanie specjalistycznych maszyn i linii technologicznych do zastosowań w procesach produkcyjnych.

ELPLC dołączyło do Gazel Biznesu – najszybciej rozwijających się firm w Polsce

ELPLC dołączyło do Gazel Biznesu – najszybciej rozwijających się firm w Polsce

„Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm z sektora SME.  Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik "Puls Biznesu", nieprzerwanie od 2000 roku.

Siemens Solutions Partner

Siemens Solutions Partner

Jesteśmy międzynarodowym partnerem Siemens w zakresie rozwiązań produktów i systemów Siemens Industry Automation & Drive Technologies.

Klienci

Zaufali nam

Borg Warner BWI Delphi Automotive Eberspacher Steinhof Maflow Magna Nemak Nexteer Nidec Polaris Rockwell Automation Stellantis Tenneco Valeo Vesuvius