ZAINTERESOWANY(A)

Wyślij do nas swoje CV, lub skontaktuj się z nami

Podstrona kontakt

bartek-oldskool

BARTEK

Mam na imię Bartek, pracuję w elPLC od 2005 roku czyli niemal od początku istnienia firmy. To niezwykły przywilej, móc obserwować jej rozwój na przestrzeni tylu lat. Kilkuosobowy zaledwie zespół rozbudował się znacznie tworząc odpowiednią strukturę działów. Można by się zapytać dlaczego tak długo w jednej firmie? Odpowiedzi mogą być różne – nietuzinkowa atmosfera, przesympatyczni ludzie i ciekawe projekty to chyba najważniejsze z nich. Miałem szczęście wykonywać wiele zadań z różnych dziedzin od programowanie poprzez tworzenie dokumentacji a na projektowaniu materiałów marketingowych kończąc. Po godzinach mogę się zapomnieć w lekturze ciekawej książki albo przy dobrej muzyce.

zbszek

ZBYSZEK

Mam na imię Zbyszek pracuje w elPLC od roku 2015. Swoją karierę rozpoczynałem jako kontroler jakości, obecnie jestem kierownikiem Działu Obróbki Skrawaniem. Firma elPLC jest na pewno przyszłościowa i rzeczywiście rozwija się w błyskawicznym tempie. Atmosferę panującą w naszej firmie można porównać do tej z małych firm rodzinnych. Jest pełna współpraca między nowymi a starszymi pracownikami. Cieszę się że pracuje właśnie tutaj. Moim hobby po pracy jest upiększanie ogrodu przydomowego oraz stolarstwo meblowe.

justyna

JUSTYNA

Mam na imię Justyna i w elPLC pracuję od 2009 roku. Swoją karierę rozpoczęłam na stanowisku sekretarki, będąc wówczas jedyną kobietą w tej firmie. Następnie awansowałam na specjalistkę ds. zaopatrzenia i logistyki. Jedno jest pewne – u nas nie ma miejsca na nudę i smętne myśli. Praca na obecnym stanowisku przynosi mi dużo satysfakcji, ponieważ lubię pracę, w której mam kontakt z ludźmi i mogę wykazać się podczas negocjacji. Czas wolny spędzam z rodziną i przyjaciółmi. Lubię dobrą muzykę, a zimą jazdę na nartach.

daniel2

DANIEL

Witam wszystkich. Jestem Daniel. W elPLC pracuje od 11 lat. Na co dzień jestem częścią zespołu odpowiedzialnego za tworzenie oprogramowania do zastosowań w przemyśle. Tworzymy systemy traceability, laboratoryjne systemy pomiarowe, aplikacje wspomagające produkcje, wizyjne systemy kontrolne i pomiarowe. Dla mnie najważniejsza jest możliwość pracy w grupie  fantastycznych profesjonalistów i pasjonatów, nad innowacyjnymi projektami dla klientów z całego świata. Przez ponad dekadę pracy w elPLC jestem świadkiem niesamowitego rozwoju firmy, to naprawdę miłe uczucie być częścią tego wszystkiego. A co po pracy? Jestem wielkim fanem uprawiania biegów długodystansowych, a w zimie snowboardu. Polecam wszystkim.

profileico-0032

MARCIN

Mam na imię Marcin. W elPLC pracuję od 2011 roku. Początkowo zajmowałem się projektowaniem obwodów elektrycznych i programowaniem sterowników PLC. Obecnie jestem członkiem zespołu zajmującego się automatyzacją procesów produkcyjnych na bazie sterowników PLC. Zespół programistów, z którymi mam przywilej pracować to grupa fantastycznych ludzi wspierających się nawzajem i wspólnie rozwiązujących wszystkie problemy. Dla mnie w pracy najważniejszy jest ciągły rozwój i wdrażanie innowacyjnych technologii, co firma elPLC zapewnia mi w pełnym wymiarze. Obserwując ogromny rozwój firmy przez cały okres mojej pracy jestem przekonany, że jest to dla mnie właściwe miejsce. Po pracy uwielbiam spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.